Valmiera karsējmeitenes – atbalstām un uzmundrinām

Šķiet, ka teju katra meitene sapņojusi par kļūšanu par karsējmeiteni. Daļai šis sapnis arī piepildinās. Visdrīzāk jau augstskolas laikā un pēc tam turpinot deju gaitas kādā deju studijā. Cik gan daudz nav skatītas amerikāņu filmas un seriāli, kur satiekas simpātisks basketbolists un karsējmeitene. Protams, viņu skaistajam dzīves turpinājumam tiek likti vairāki akmeņi. Bet šķiet, ka reālajā dzīvē tik traki nav. Meitenes dejo, aktīvi trenējas, kas noteikti nav viegls darbs, un piepilda savu savi. Mēs, protams, fanojam par Valmiera Glass Via basketbola kluba karsējmeitenēm. Valmiera karsējmeitenes nāk no Showdance group ”Aurum”.

Valmiera karsējmeitenes

Valmiera karsējmeitenes

Cilvēki pārtraukumos bieži vien pievēršas saviem mobilajiem telefoniem, sarunām ar draugiem vai citām blakus lietām. Bet tikmēr karsējmeitenes iepriecina publiku un atrāda grūtā un ilgā darba rezultātus, kas rezultējušies skaistā dejā. Tāpēc mēs silti ieteiktu tiešām pievērsties un izrādīt cieņu, noskatoties karsējmeiteņu priekšnesumu. Meitenes to sajutīs un tiešām novērtēs. Arī citu klubu līdzjutējiem mēs varam ieteikt to pašu.

Meitenes joprojām aktīvi trenējas un jūt līdzi Valmiera Glass Via sportistiem. Kā arī uzmundrina skatītājus. Mēs ceram, ka skatītāju klātbūtne spēlēs drīz neapstāsies un varēsim turpināt iet uz klātienes spēlēm. Protams, arī spēlēs ir savi ierobežojumi, tomēr cilvēki ir tribīnes un tas ir ļoti svarīgi.

Ja spēles turpināsies bez skatītāju klātbūtnes, mums ir grūti iedomāties spēles ar tukšām tribīnēm, bet ar karsējmeitenēm. Tad šķistu, kam tad viņas dejo – tukšām krēslu rindām vai varbūt TV ekrānam. Arī pašām meitenēm tas nebūtu vairs tik interesanti. Tad jau redzēs, kas un kā notiksies, ja spēles turpināsies bez skatītāju klātbūtnes.

Tāpat kā basketbolistiem, arī karsējmeitenēm sava nodarbošanās ir liela un svarīga daļa dzīves. Šajā grupa sapulcējušās 13 meitenes no dažādām Latvijas malām un viņas visas vieno mīlestība pret deju. Meitenes vari sastapt ne tikai Valmiera Glass Via spēlēs, bet arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas spēlēs, kā arī citos pasākumos gan Valmierā, gan ārpus pilsētas.

Ja redzi šīs daiļās dāmas, atbalsti un uzmundrini!