Valmiera Glass Via spēļu kalendārs – oktobrī un novembrī

Valmiera Glass Via spēles

Šajā rakstā ieskatīsimies kalnedārā, kas šogad sagaida Valmiera Glass Via spēlētājus. Mums šķiet un noteikti paši spēlētāji ir vienisprātis ar mums, kas atbalsts klātienē ir svarīgs. Jā, var jau sēdēt mājās siltā dīvanā skatīties spēles pa TV vai telefonā un pēc tam komentēt sociālajos tīklos, cik spēle bija laba vai slikta. Protams, tas arī ir vajadzīgs un ne visiem ir iespēja doties klātienē vērot. Tomēr piekritīsiet, ka klātienes efekts dod daudz. Tas ir kā tāds pozitīvais dopings. Daudzi sportisti to ir atzinuši.

Valmiera Glass Via spēļu kalendārs

Tuvākā spēle ir 30. oktobrī, kas norisināsies Vidzemes olimpiskajā centrā pret Latvijas universitāti.

Pēc tam 3. novembrī notiks pret Tartu komandu, kas notiks Igaunijā. 7. novembra spēle pret BS Ogre komandu. Šī gan būs LBL2 līgas spēle. Līdzjutēju pilns Vidzemes olimpiskais centrs noteikti būs 9. novembrī, kad Valmiera spēlēs pret VEF Rīga. Noteikti vērts apmeklēt mājas spēli arī 16. novembrī, kas ir sestdiena. Šajā nedēļā mūsējie cīnīsies pret Parnu Sadam komandu. Tā ir garā brīvdiena nedēļa un lielisks iemesls atbalstīt komandu klātienē. Viņi noteikti būs pateicīgi un to novērtēs.

Tālāk seko LBL 2 spēle, kur Vidzemes olimpiskajā centrā tiksies Valmiera pret OC Limbaži. Ticiet, vai nē, bet arī otrās līgas spēlētājiem atbalsts ir vajadzīgs.

Spēle Tallinā

Kad jūs pēdējo reizi bijāt Tallinā? Varam derēt, ka nav nemaz tik vienkārši atcerēties. Tad nu mums ir lielisks piedāvājums. Mēs aicinām doties uz Tallinu 23. novembrī. Tur valmierieši tiksies ar Tallinas Kalev komandu. Skaidra lieta, ka sports ir lielisks iemesls dažādu vietu apskatīšanai. Nav jāsāk ar Olimpiskajām spēlēm vai Pasaules čempionātiem. Tikpat interesanti var būs izbraukuma spēles tepat Baltijas valstīs. Ja vēl pieķerat klāt kādus interesantus apskates objektus un labu restorānu, tad brauciens izdevies uz visiem 100. Atliek vien par labas spēles parādīšanu no valmieras puses.

Novembra noslēguma spēle

Novembris spēļu kalnedārs noslēgsies 30. novembrī plkst. 19:00 Vidzemes olimpiskajā centrā. Tur mūsējie tiksies ar ģeogrāfiski netālo Valkas – Valgas komandu. Vai olimpiskais centrs būs pilns un pozitīvām domām pilns, to redzēsim mēneša beigās.