Karsējmeitenes no Valmiera Glass Via

Karsējmeitenes- tās ir katras basketbola komandas sastāvdaļa. Šķiet, ka neviena spēle nav bez tām iedomājama. Pozitīvisma gars, atbalsts un acīm tīkami priekšnesumi. Vienmēr karsējmeitenes prot uzlabot garastāvokli, atbalstīt un uzmundrināt. Arī karsējmeitenes no Valmiera Glass Via ir atbalstošas un lieliskas jebkurā no spēlēm. Tās ir komandas neatņemama sastāvdaļa. Vairāk par Valmieras karsējmeitenēm lasiet turpinājumā.

Karsējmeitenes no Valmieras

Karsējmeitenes no Valmieras

Ja esat bijuši klātienē uz Valmieras mājas spēlēs, tad esiet redzējuši karsējmeiteņu fantastiskos priekšnesumus. Varat, protams, arī Facebook un Youtube noskatīties.

Karsējmeiteņu grupa saucās Aurum un tā sastāv no 13 meitenēm, kas turklāt nāk no dažādām Latvijas vietām. Pareizais laiks viņas visas atveda uz Valmieru, kur satikās, lai vienotos dejā.

Valmieras basketbola komandas mājas lapā sacīts, ka grupas trenere ir Lindā Mīļā. Viņa zināma ar savu radošaumu, daudzveidību un lielo profesionālitāti horeogrāfijas veidošanas ziņā,

Karsējmeitenes var sastapt ne tikai Valmieras mājas spēlēs, bet arī citos pasākumus gan Valmierā, gan ārpus pilsētas. Izklaidē skatītājus ar aizraujošām dejām un akrobātiskiem priekšnesumiem koncertos, svinīgās ceremonijās, kā arī dažādos sporta turnīros un korporatīvajos pasākumos.

Tāpat meitenes saka, ka labprāt iesaistās mākslas projektos un dažādos citos pasākumos. Viņām patīkot jauni izaicinājumi, tā kā variet droši sazināties, ja ir interese.

Karsējmeiteņu ieguldījums

Mēs ieteiktu aizdomāties par to, cik lielu darbu iegulda ne tikai sportisti, bet arī karsējmeitenes. Tas ir liels ieguldījums stundu, dienu, nedēļu, garumā. Mēs redzam šķietami īsus priekšnesumus, bet cik daudz darba tas viss aizņem. Īpaši, ja priekšnesumā pievienojas akrobātiski triki. Tiem jābūt nevainojamiem, lai priekšnesums izdotos, kā arī dejotājas negūtu traumas.

Savādāk Latvijā ir izteikti tas, ka cilvēkiem savus komentārus izsakām tikai tad, ka tie ir slikti. Bet ir vairāk jāizceļ labais, jo tādā veidā tas vairojas. Kā arī rodas lielāka motivācija kaut ko darīt. Domājam, ka tā ir daudziem un noteikti arī jums. Tāpēc tiešām aizdomājaties un pārtraukumos noskatieties karsējmeiteņu priekšnesumus, nevis skatāties savos telefonos. Novērtējiet un esiet pieklājīgi.

Komandai variet sekot līdzi sociālajos tīklos, kā arī informāciju iegūt Valmieras Glas Via komandas mājas lapā.

Uz tikšanos spēlēs!