It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO

2015./2016. gada basketbola sezonā tika uzsākts projekts “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO”, kura ietvaros basketbolisti viesojās Vidzemes reģiona skolās un aizvadīja sporta stundas kopā ar skolēniem. 

Ir noslēgusies projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” 2. sezona! Arī šogad “Valmiera/ORDO” spēlētāji viesojās Valmieras pilsētas un Vidzemes reģiona skolās, kur aizvadīja sporta nodarbības un sportoja kopā ar pirmklasniekiem. 2016./2017.gada sezonā projekta ietvaros tika apciemotas: Valmieras 5. vidusskola, Gulbenes vidusskola, Valmieras Viestura vidusskola, Mazsalacas vidusskola, Valmieras 2.vidusskola, Naukšēnu novada vidusskola, Valmieras Pārgaujas sākumskola, Priekuļu vidusskola un Valmieras sākumskola. Liels paldies skolām par atsaucību un piedalīšanos projektā!

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem!), tādēļ pēc aktīvas sportošanas "Valmiera/ORDO" dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un basketbolu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Lai to sasniegtu, basketbolisti viesojas skolās, vada sporta stundas, piedalās diskusijās par veselīgu dzīvesveidu, kā arī atbild uz bērnus interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu.