It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO

2015./2016. gada basketbola sezonā tika uzsākts projekts “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO”, kura ietvaros basketbolisti viesojās Vidzemes reģiona skolās un aizvadīja sporta stundas kopā ar skolēniem. 

Ir sākusies projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” 2. sezona! Arī šogad “Valmiera/ORDO” spēlētāji viesosies skolās un aizvadīs sporta nodarbības kopā ar pirmklasniekiem. Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem!), tādēļ pēc aktīvas sportošanas dāvinām iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.  Šogad basketbolisti viesosies pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, piedalīsies diskusijās par veselīgu dzīvesveidu, kā arī atbildēs uz bērnus interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros tiks apciemotas vairāk kā 10 skolas.