It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO

“ Valmiera/ORDO” viesojas Valmieras Pārgaujas sākumskolā

09-Mar-2017

Ceturtdien, 9.martā “Valmiera/ORDO” komandas spēlētāji Lauris Blaus, Rinalds Mālmanis un Eštons Mičels, turpinot projektu “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO”, devās uz Valmieras Pārgaujas sākumskolu, kur vadīja sporta nodarbības un sportoja kopā ar pirmklasniekiem.

Valmieras Pārgaujas sākumskolas pirmklasniekiem īpaša iepazīstināšana ar “Valmiera/ORDO” spēlētājiem nebija nepieciešama, jo skolēnu vidū bija gan tādi, kas jau paši trenējas basketbolā, gan tādi, kas spēles regulāri vēro Vidzemes Olimpiskajā centrā. Skolēni kopā ar basketbolistiem iesildoties izpildīja vingrinājumus, kādus ikdienā veic “Valmiera/ORDO” spēlētāji, trenēja dažāda veida piespēles un izspēlēja stafetes, kurās bija nepieciešams likt lietā nupat apgūtās prasmes. Jau ierasto sporta nodarbību noslēgumā pirmklasniekiem šoreiz tika mācīti spēles pamati un dota iespēja mēroties spēkiem ar basketbolistiem. Skolēni parādīja, ka spēj ātri uztvert spēles principus un izdomāt trikus, kā izmantot savu skaitlisko pārsvaru un apspēlēt “Valmiera/ORDO” spēlētājus. 

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.