It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO

“Valmiera/ORDO” spēlētāji viesojas Valmieras 5. vidusskolā

21-Mar-2018

Trešdien, 21.martā, “Valmiera/ORDO” spēlētāji Anrijs Miška, Ņikita Zadvornijs un Maksims Hudins projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Valmieras 5 vidusskolā, kur kopā ar pirmklasniekiem aizvadīja sporta nodarbību.

 

Kā jau ierasts nodarbību ievadā “Valmiera/ORDO” komandas puiši ar mazajiem pirmklasniekiem kopīgi iesildījās, bet tās turpinājumā sekoja dažādi vingrinājumi ar basketbola elementiem, kā arī stafetes un kopīgā basketbola spēle. Paldies Valmieras 5. vidusskolai par jauko uzņemšanu!

 

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un kopumā nepilnu trīs sezonu laikā kluba spēlētāji novadījuši vairāk kā divdesmit nodarbību dažādās Valmieras un Vidzemes skolās. Šosezon basketbolisti viesojas sākumskolu pirmajās klasēs, vada sporta stundas, sporto kopā ar bērniem un atbild uz tiem interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgst visu sezonu un tā ietvaros kluba basketbolisti viesosies, vismaz, sešās skolās.

 

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  

 

Foto: Edgars Vaivads