It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

“Valmiera/ORDO” spēlētāju Anrija Miškas un Dāvida Vīksnes pārstāvētā Latvijas U18 valstsvienība triumfē Baltijas jūras kausa izcīņā

05-Jan-2018

Šodien, 5.janvārī, ar uzvaru pār Igaunijas vienaudžiem (90:65) Baltijas jūras kausa izcīņu  noslēdza „Valmiera/ORDO” spēlētāju Anrija Miškas un Dāvida Vīksnes pārstāvētā Latvijas junioru izlase. Latvijas U18 valstsvienība izcīnīja trīs uzvaras tikpat aizvadītajās cīņās, bet abi “Valmiera/ORDO” pārstāvji bija starp izlases līderiem un visās spēles laukumā devās komandas starta pieciniekā.

 

Artūra Visocka- Rubeņa vadītā junioru izlase Baltijas jūras kausa izcīņu sāka ar uzvaru saspringtā mačā pret Somijas vienaudžiem (76:69), bet turpinājumā tā vēl vairāk uzlaboja savu sniegumu un tika pie diviem pārliecinošiem panākumiem, pārspējot, attiecīgi, Zviedrijas (88:73) un Igaunijas (90:65) vienaudžus. Turnīra otro vietu ar diviem panākumiem trīs mačos izcīnīja Somijas izlase, bet trešo vietu ieņēma mājiniece- Igaunijas U18 valstsvienība, kura izcīnīja vienu uzvaru.

 

Anrijs Miška aizvadītajās trīs spēlēs, vidēji mačā izcēlās ar 8.7 gūtajiem punktiem, 5.7 atlēkušajām bumbām un 2.3 rezultatīvām piespēlēm. Labāko sniegumu turnīrā Anrijs nodemonstrēja pret Zviedrijas vienaudžiem, kurā viņš atzīmējās ar 14 gūtajiem punktiem, 7 atlēkušajām bumbām, 4 rezultatīvām piespēlēm, 4 pārtvertām bumbām un dalītu augstāko efektivitāti komandā (23). Dāvids Vīksne nospēlētajās trīs cīņās vidēji izcēlās ar 9.0 gūtajiem punktiem, 3.0 atlēkušajām bumbām un 1.7 rezultatīvām piespēlēm. Savu produktīvāko turnīra maču Dāvids aizvadīja pret Igaunijas vienaudžiem, kurā viņš izcēlās ar 9 gūtajiem punktiem, 5 atlēkušajām bumbām, 3 rezultatīvām piespēlēm un 3 pārtvertām bumbām.

 

Jau rītvakar abi 17 gadus jaunie basketbolisti pievienosies “Valmiera/ORDO” komandai, lai dotos uz Jēkabpili, kur valmierieši aizvadīs “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēli pret “’lūšiem”. Anrijs Miška “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas turnīrā līdz šim vidēji mačā izcēlies ar 5.9 gūtajiem punktiem un 4.3 atlēkušajām bumbām, savukārt Dāvids Vīksne “OlyBet” LBL čempionātā vidēji spēlē guvis 4.0 punktus un izcīna 2.3 atlēkušās bumbas.

 

Foto: Basket.ee