It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

“Valmiera/ORDO” spēles pēdējās sekundēs piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret BK “Jūrmala”

22-Feb-2018

Vakar, 21.februārī, „Valmiera/ORDO” „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēlē savā laukumā mača beigās pamanījās izsēt 12 punktu handikapu un ar rezultātu 83:86 piekāpās BK “Jūrmala” vienībai. Ar kārtējo “double-double” mājinieku sastāvā atzīmējās Viktors Iļjins, kura kontā 21 gūto punktu un 13 izcīnītās atlēkušās bumbas, bet Jānis Kaufmanis, Ojārs Bērziņš un Edmunds Elksnis, izcēlās ar, attiecīgi, 13, 12 un 11 gūtajiem punktiem.

Mača rezultātu ar precīzu divpunktu metienu soda laukumā atklāja jūrmalnieku centrs Saulītis, kamēr valmieriešu rindās pirmo grozu guva Iļjins, realizējot vienu no diviem soda metieniem (1:2). Pirmās ceturtdaļas turpinājumā spēles vadība mainījās vairākkārt, bet tai punktu pielika Elkšņa tālmetiens, kas deva sešu punktu pārsvaru mājiniekiem (24:18).

Labi uzņemto ritmu uzbrukumā abas komandas lika lietā arī cīņas otrajā ceturtdaļā, spēlējot skatītāju acīm tīkamu un rezultatīvu basketbolu. Pašā tās ievadā “Valmiera/ORDO” centrs Maksims Hudins panāca astoņu punktu handikapu mājiniekiem (26:18), bet lielākais valmieriešu pārsvars pirmajā puslaikā tika sasniegts spēles 13 minūtē pēc Elkšņa “lay-up” metiena (30:20). Vadību jūrmalnieki atguva pēc Kārļa tālmetiena pašā puslaika izskaņā (40:41), bet puslaika pārtraukumā komandas devās pie divu punktu pārsvara viesiem (44:46).

Trešās ceturtdaļas ievadā ar precīziem metieniem apmainījās Kaufmanis un Pinete, bet tās turpinājumā atkal laukumā risinājās līdzīga cīņa, abām komandām atrodoties turpat viena precīza metiena attālumā. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar Bērziņa pustālo metienu un trīs punktu handikapu “Valmiera/ORDO” (68:65), kas Vidzemes Olimpiskā centrā sanākušajiem līdzjutējiem solīja aizraujošas mača noslēdzošās desmit minūtes.

Ceturtā ceturtdaļa izvērtās dažādiem pavērsieniem pilna ar laimīgām beigām viesiem. Vēl trīs minūtes līdz cīņas beigām valmieriešu ilggadējais līderis Kaufmanis panāca +12 mājiniekiem (83:71), bet viesi līdz spēles noslēgumam veica brīnumainu atspēlēšanos, noslēdzot to ar 15:0 izrāvienu un laimīgu uzvaru- (83:86).

"Valmiera/ORDO" – BK "Jūrmala" 83:86 (24:18, 20:28, 24:19, 15:21)

“Valmiera/ORDO”: Iļjins 21 (13atl.b), Kaufmanis 13, Bērziņš 12 (6rez.p), Elksnis 11 (9rez.p), Hāzners 9, Vīksne 9, Miška 6, Hudins 2.

BK “Jūrmala”: Kārlis 20, Pinete 20, Krestiņins 15, Jeromanovs 14 (8rez.p), Jonāts 7, Saulītis 6, Pļavnieks 4, Strēlnieks, Žvīgurs.