It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

“Valmiera/ORDO” rītvakar izbraukumā mērosies spēkiem ar ambiciozo BK "Ogre”

03-Oct-2017

Trešdien, 4.oktobrī „Valmiera/ORDO” „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēlē izbraukumā mērosies spēkiem ar ambiciozo “BK Ogre”, kuri jauno sezonu iesākuši ar divām uzvarām tikpat aizvadītajās cīņās. Spēles sākums Ogres 1. vidusskolā plkst. 19:30.

 “Valmiera/ORDO” sezonu iesākusi ar diviem sāpīgiem zaudējumiem, vispirms, sezonas atklāšanas mačā ar rezultātu 87:96 piekāpjoties “Latvijas Universitāte” vienībai, bet šo svētdien, 1.oktobrī parādot jau daudz saturīgāku sniegumu tika atzīts arī ventspilnieku pārākums. Mačā pret spēcīgo Kurzemes vienību, spēles pirmajā puslaikā Kristapa Valtera vadītā “Valmiera/ORDO” parādīja savu potenciālu (to uzvarot ar rezultātu 51:49), bet spēka līdzīgi sacensties ar titulētajiem pretiniekiem visa mača garumā šoreiz vēl pietrūka. Valmieriešiem pēc pirmajām divām cīņām iezīmējies potenciālo līderu loks, kurš šosezon solās būt gana plašs. Rezultatīvi spēlējuši aizsargi- Edmunds Elksnis (12.5p), Jānis Kaufmanis (15.0), Eduards Hāzners (14.5p), uzbrucējs Niks Jansons (7.5p), kā arī divi vienības garā gala spēlētāji – Biznesa augstskolas “Turība” absolvents Rihards Adiņš (8.0p) un par valmieriešu “torni” dēvētais centra spēlētājs – Viktors Iļjins (18.5p). Pret ventspilniekiem kvalitatīvas minūtes laukumā pavadīja arī 16 gadus jaunais saspēles vadītājs Ojārs Bērziņš, kurš nepilnu 25 minūšu laikā atzīmējās ar 6 gūtajiem punktiem un 7 rezultatīvām piespēlēm.

Valmieriešu nākamā pretiniece - BK “Ogre” starpsezonā ievērojami pastiprinājusies un papildinājusi sastāvu ar vairākiem sevi jau LBL līmeni pierādījušiem spēlētājiem - Rinaldu Sirsniņu, Jāni Antropu un Kristapu Dārgo. Tāpat komandas rindās noturēts viss iepriekšējās sezonas kodols ar Mārci Vītolu, Gunti Sīpoliņu, Gintu Antropu, Jāni Pozņaku priekšgalā, un tā šobrīd pamatoti tiek uzskatīta par vienu no līgas vadošajām vienībām. Pie komandas vadības stūres joprojām ir Latvijas vīriešu un sieviešu izlašu galveno treneru asistents – Artūrs Visockis Rubenis, kuram arī šajā sezonā palīdz vietējais speciālists Uldis Švēde. Sezonu ogrēnieši sāka ar pārsteidzošu uzvaru pār pašreizējo “OlyBet” LBL čempionvienību “VEF Rīga” (85:80), bet otrajā cīņā tika pievienota daudz pārliecinošāka uzvara pār BK “Jēkabpils” (76:52). Ogrēniešu sastāvā pirmajās divās cīņās visproduktīvāk spēlējis Jānis Pozņaks (19.0p, 5.5atl.b) un valmieriešiem labi zināmais aizsargs – Mārcis Vītols (15.0p, 8.5rez.p).

Kopš ogrēniešu debijas sezonas LBL (2015./2016.) abas rītdienas pretinieces savā starpā tikušās astoņas reizes, no kurām septiņās spēlēs uzvaras izcīnījuši valmierieši.