It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

„Valmiera/ORDO” apbalvo oktobra labākos spēlētājus jaunatnes sistēmā

08-Nov-2017

Vakar, 7.novembrī, pirms Baltijas Basketbola līgas spēles pret "University of Tartu" sveicām aizvadītā mēneša labākos Valmieras jaunatnes sistēmas basketbolistus. Par oktobra labākiem atzīti sekojoši spēlētāji- Mārcis Kočkers (U11), Everts Eglītis (U12), Markuss Zariņš (U13), Ēriks Zalāns (U15) un Tomass Rozenbergs (U16). Apsveicam!

 

VBSS un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotajā jaunatnes sistēmā puišu komandas trīs vecumgrupās (U19, U17, U14) startē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (VEF LJBL) Superlīgā (1.divīzija) , bet divas grupas (U16, U15) startē Nacionālajā līgā (2.divīzijā). U13 un U12 vecumgrupas divīzijās vēl nedalās, savukārt Valmieras jaunie basketbolisti U10 un U11 vecumgurpās startē “Mini kauss” sacensībās.

 

Sezonas ievadā visās vecumgrupās jau aizvadītas pirmās spēles. Evas un Alvila Kaufmaņu vadītās U10 un U11 komandas oktobra beigās piedalījās “Mini kausa” pirmajā posmā, attiecīgi Cēsīs un Smiltenē. U10 puiši divos mačos izcīnīja vienu uzvaru, savukārt U11 puiši izcīnija trīs uzvaras tikpat aizvadītajās spēlēs. Ojāra Meldera vadītie U12 un U13 puiši ļoti veiksmīgi iesākuši sezonu savās vecuma grupās. U12 komanda LJBL čempionātā izcīnījusi 12 uzvaras 13 aizvadītajos mačos, savukārt U13 komanda tā paša čempionāta ietvaros šajā sezonā zaudējumu rūgtumu nav vēl izjutusi un izcīnījusi 12 uzvaras 12 spēlēs. Ojāra Meldera vadītie U12 un U13 puiši oktobrī piedalījās arī Baltijas Basketbola līgas turnīros, kuri norisinājās Rīgā un Rakverē (Igaunija) izcīnot, attiecīgi 2 un 4 uzvaras piecās aizvadītajās cīņās.

 

Roberta Zeiles vadītās U14 un U17 komandas startē LJBL Superlīgas (1.divīzija) turnīros. U14 komanda LJBL sezonu iesākusi ar četrām uzvarām sešās spēlēs, bet tā paša trenera vadītā U17 komanda LJBL sezonas ievadā izcīnījusi divus panākumus piecos aizvadītajos mačos. Edgara Kuka vadītās U15 un 16 komandas startē Nacionālajā līgā (2 divīzija), no kurām perfekti sezonu sākusi U15 komanda (6 uzvaras 6 spēlēs), bet U16 komanda sezonu LJBL iesākusi ar diviem zaudējumiem. U-16 komanda oktobrī piedalījās tradicionālajā “Kraukļa kauss” turnīrā Rīgā, kurā izcīnija divas uzvaras piecos mačos (2 zaudējumi piedzīvoti spēles galotnēs). Veiksmīgi sezonu sākuši arī Alvila Kaufmaņa vadītā U19 puišu komanda, kas LJBL čempionāta ietvaros sezonu iesākusi ar 6 uzvarām 7 aizvadītajās spēlēs.

“Valmiera/ORDO” arī sezonas turpinājumā katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlēsies labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos.

 

Foto: Edgars Vaivads