It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Sestdien “Valmiera/ORDO” mērosies spēkiem ar “Latvijas Universitāte”

22-Mar-2018

Sestdien, 24.martā, “Valmiera/ORDO” “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas ietvaros savā laukumā uzņems “Latvijas Universitāte” vienību. Mača sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18:30. 

“Valmiera/ORDO” līdz sezonas noslēgumam atlikušas trīs spēles, no kurām divas jāaizvada savā laukumā (pret “LU” un “Valka/Valga), bet viens mačs jāspēlē izbraukumā (pret BK “Jūrmala”). Nav šaubu, ka savā laukumā valmierieši gribēs revanšēties par piedzīvotajiem trīs zaudējumiem studentiem līdzšinējās sezonas savstarpējās spēlēs, bet pēdējo maču “Valmiera/ORDO” aizvadīja pirms piecām dienām Ventspilī, kur tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 55:94. Visrezultatīvāk valmieriešu sastāvā līdz šim “OlyBet” LBL turnīrā spēlējis Viktors Iļjins, kurš ir līgas līderis gan gūtajos punktos (17.6), gan cīņā par atlēkušajām bumbām (10.8), savukārt Jānis Kaufmanis vidēji spēlē izceļas ar 15.4 gūtajiem punktiem un 4.5 atlēkušajām bumbām. 

“Latvijas Universitāte” šobrīd turpina izmisīgu cīņu par vienu no atlikušajām divām brīvajām ceļazīmēm uz “OlyBet” LBL izslēgšanas turnīru. Studentiem vēl līdz regulārās sezonas beigām atlikušas piecas cīņas, un, lai reāli iesprauktos labāko vienību sešiniekā, pie panākumiem būs jātiek, vismaz, trīs spēlēs (bez mača Valmierā, jāspēlē vēl ar “VEF Rīga” un BK “Ventspils, kā arī ar BK “Ogre” un BK “Jēkabpils”). Savu pēdējo cīņu studenti aizvadīja 17. martā, kad sīvā spēlē vien pēdējās minūtēs tie piekāpās spēcīgajiem jūrmalniekiem (84:89). “OlyBet” LBL turnīrā visrezultatīvāk “LU” rindās spēlējis spēka uzbrucējs Linards Jaunzems, kurš vidēji spēlē gūst 16.8 punktus un izcīna 6.5 atlēkušās bumbas, bet saspēles vadītājs Renārs Birkāns vidēji cīņā pievieno 12.3 punktus un 5.4 rezultatīvās piespēles.

Šosezon abas komandas savā starpā trīs reizes jau mērojušās spēkiem, un visās no tām uzvaras izcīnījusi studentu vienība (87:96, 65:72, 66:98). 

Foto: Edgars Vaivads