It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Savā laukumā piedzīvojam bezierunu zaudējumu pret “Pieno Zvaigznes”

06-Dec-2017

Trešdien, 6.decembrī „Valmiera/ORDO” Baltijas Basketbola līgas mājas spēlē ar rezultātu  54:114 piedzīvoja bezierunu zaudējumu pret pērnās sezonas BBL finālisti- “Pieno Zvaigzdes”. Valmieriešu sastāvā ar 15 gūtajiem punktiem izcēlās Eduards Hāzners, bet savu šīs sezonas rezultatīvāko spēli “Valmiera/ORDO” sastāvā aizvadīja 16 gadus jaunais Ojārs Bērziņš, kurš pievienoja 11 gūtos punktus.

Spēles ievadā valmierieši nespēja realizēt savas iespējas uzbrukumā, kamēr viesi veiksmīgi apšaudīja Vidzemes Olimpiskā centra grozus no dažādām pozīcijām un jau no pirmajām mača minūtēm pakāpeniski audzēja pārsvaru. Vēl pirmās ceturtdaļās vidū pēc Kaufmaņa trejača “Valmiera/ORDO” atradās tikai četru punktu atstatumā (6:10), bet tās turpinājumā mājinieku spēle uzbrukumā pamatīgi buksēja, savukārt viesu rindās rezultatīvi spēlēja Kazakausks un Leikunas, kuru produktīvais sniegumus līdz pirmās ceturtdaļas noslēgumam ļāva tiem panākt jau 15 punktu pārsvaru (10:25).

Otrajā ceturtdaļā spēles zīmējums nebija mainījies un “Pieno Zvaigzdes” uzbrukumā izpaudās pēc pilnas programmas. Mača 12 minūtes izskaņā pēc jau pieminētā lietuviešu uzbrucēja Leikunas tālmetiena rezultāta starpība par labu viesiem pirmo reizi šovakar pārsniedza 20 punktu atzīmi (10:31), bet līdz lielajam spēles pārtraukumam tiem izdevās pie sava jau tā lielā pārsvara pieaudzēt vēl septiņus punktus un pirmās divdesmit spēles minūtes noslēdzās ar rezultātu (26:53).

Trešā ceturtdaļa iesākās ar viesu izrāvienu 8:0 uz spēles tablo panākot jau graujošo +35 (26:61) un atlikušās 18 cīņas minūtes bija tikai formalitāte. Trešās ceturtdaļas izskaņā mājinieku rindās savus karjeras pirmos divus punktus Baltijas Basketbola līgas ietvaros ar precīzu “lay-up” metienu guva 16 gadus jaunais Daniels Gersons, bet viesu pārsvars visos spēles elementos bija acīm redzams un trešā spēles daļa noslēdzās ar Babrauska tālmetienu un rezultātu (39:77).

Ceturtā ceturtdaļa iesākās tāpat kā noslēdzās trešā, proti, ar Babrauska trejaci, bet tās turpinājumā “Pieno Zvaigzdes” turpināja “uguņot” uzbrukumā. Tās vidū pēc Valunta tālmetiena viesu handikaps sasniedza 50 punktu atzīmi (39:89), bet valmieriešu sastāvā ar punktu guvumiem atzīmējās jaunie spēlētāji – Bērziņš, Vīksne un Gersons, kā arī mazliet pieredzējušākais Hāzners. Ar retiem mājinieku uzplaiksnījumiem uzbrukumā gan nebija pietiekami rezultāta starpības samazināšanai, un mačs noslēdzās ar vēl vienu viesu ofensīvu un pagalam nepatīkamo -60 valmieriešiem (54:114).

"Valmiera/Ordo" - "Pieno Žvaigždes" 54:114 (10:25, 16:28, 13:24, 15:37)

"Valmiera/Ordo": Hāzners 15, Bērziņš 11, Vīksne 7, Iļjins 6 (10 atl.b), Gersons 6, Kaufmanis 5, Miška 2, Elksnis 2, Kāposts, Zadvornijs.

"Pieno Žvaigždes": Leikunas 21 (10 atl.b), Fjodorovs 21, Valunta 12, Bobrovs 10, Babrausks 10, Ausējs 9 (6 ab), Varns 9 (6 ab), Kazakausks 9 (7 atl.b, 5 rez.p), Hjūzs 7, Galecks 6 (6 rez.p).