It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Rītvakar “Valmiera/ORDO” viesosies Liepājā

23-Feb-2018

Sestdien, 24.februārī, “Valmiera/ORDO” “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izbraukuma spēlē tiksies ar “Betsafe/Liepāja” vienību. Mača sākums Liepājas Olimpiskajā centrā plkst.17:00.

 

Lai arī “Valmiera/ORDO” pēdējos divos mačos pret līgas vadošā trijnieka komandām (BK “Ventspils” un BK “Jūrmala”) parādījusi labu sniegumu, cerēt uz panākumu šajos mačos liedza ļoti neveiksmīgi aizvadītās spēles galotnes (pret jūrmalniekiem pēdējās trīs minūtēs tika izsēts pat 12 punktu pārsvars). Brīdī, kad līdz regulārās sezonas beigām valmieriešiem atlikušas septiņas spēles, Kristapa Valtera vadītie vīri saglabā tikai teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā un, nav izslēgts, ka komandu tuvākajā laikā papildinās vēl kāds jaunais spēlētājs. Visrezultatīvāk valmieriešu sastāvā līdz šim “OlyBet” LBL turnīrā spēlējis Viktors Iļjins, kurš ir līgas līderis gan gūtajos punktos (18.5), gan cīņā par atlēkušajām bumbām (10.4) un bloķētajos metienos (1.5), bet aizsargs Jānis Kaufmanis vidēji mačā pievieno 15.1 gūtos punktus un 3.0 rezultatīvās piespēles.

 

Neskatoties uz to, ka “Betsafe/Liepāja” komandu pēdējā mēneša laikā pametuši vairāki vadošie spēlētāji, (Toms Leimanis pievienojies “Valka/Valga”, bet vienīgais leģionārs Benžamins pārcēlies uz Poliju) šobrīd tā ar 7 uzvarām 18 spēlēs joprojām saglabā turnīra tabulas piekto vietu. Ņemot vērā, izmaņas liepājnieku sastāvā, nosargāt pašreizējo piekto pozīciju turnīra tabulā tiem nebūs viegls uzdevums, jo uz papēžiem min BK “Jēkabpils”, “Latvijas Universitāte” un “Valka/Valga” vienības. Savu pēdējo maču “OlyBet” LBL turnīrā liepājnieki aizvadīja trešdien, 21.februārī, kad savā laukumā tie pārspēja BK “Jēkabpils” (89:73). No tiem spēlētājiem, kas palikuši ierindā visrezultatīvāk “vēju pilsētas”” rindās spēlējis uzbrucējs Roberts Krastiņš, kurš vidēji spēlē gūst 11.7 gūtos punktus, bet pieredzējušais Mareks Jurēvičs pievieno 12.2 gūtos punktus un 5.6 izcīnītās atlēkušās bumbas.

 

Šosezon abas komandas savā starpā divas reizes jau mērojušās spēkiem, abās no tām sīvās cīņās uzvaras gūstot liepājniekiem. Pirmajā mačā Liepājā, valmierieši pamanījās izsēt deviņu punktu handikapu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 81:83, savukārt 17.decembra Ziemassvētku labdarības spēlē Valmierā, viesi izcīnīja mazliet pārliecinošāku uzvaru ar rezultātu 75:84.

 

Foto: Edgars Vaivads