It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Rītvakar „Valmiera/ORDO” centīsies izlīdzināt rezultātu bronzas sērijā un panākt piekto – izšķirošo cīņu

21-May-2017

Rītvakar, 22.maijā „Valmiera/ORDO” ar izbraukuma spēli pret „Barons kvartāls” turpinās cīņu par „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļām. Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām un šobrīd sērijas rezultāts ir 1-2 par labu „Barons kvartāls”. Spēles sākums Daugavas Sporta namā plkst.19.30, bet spēles tiešraidi no plkst.19.20 būs iespējams vērot Lattelecom TV kanālā Best4Sport TV.

„OlyBet” LBL bronzas sērijas trešajā spēlē, kura norisinājās sestdien, 20. maijā Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā, „Barons kvartāls” izcīnīja otro panākumu sērijā, pārspējot „Valmiera/ORDO” ar rezultātu 79:60. Lai gan pirms spēles izšķirošajām desmit minūtēm abas komandas šķīra tikai seši punkti (47:53), noslēdzošā ceturtdaļa aizritēja drošā „Barons kvartāls” kontrolē. Viesi uzvarēja ne tikai spēlē kopumā, bet arī ņemot pa ceturtdaļām atsevišķi (19:21, 13:15, 15:17, 13:26), turklāt rīdzinieki pārtrauca savu 11 zaudējumu sēriju Valmierā. Pēdējo reizi izbraukumā „Barons kvartāls” valmieriešus bija pārspējuši pirms vairāk kā četriem gadiem, 2012./2013. gada bronzas sērijas pirmajā spēlē. Toreiz rīdziniekus tāpat kā tagad vadīja Mārtiņš Gulbis un tie tika pie panākuma ļoti mazrezultatīvā cīņā - 59:52.

„Valmiera/ORDO” sastāvā savā ierastajā līmenī bronzas sērijas trešo spēli aizvadīja tikai Dors Fišers, kurš vakardienas spēlē izcēlās ar 21 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām. 11 gūtie punkti Mārtiņa Laksas kontā, bet nevienam no pārējiem „Valmiera/ORDO” spēlētājiem neizdevās gūt vairāk par pieciem punktiem. „Barons kvartāls” sastāvā sērijas rezultatīvāko spēli aizvadīja Deniss Krestiņins, kurš izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem un trijām pārtvertajām bumbām. 13 gūtie punkti rīdzinieku snaipera Kristapa Medisa kontā, bet ar attiecīgi 11 un 10 gūtajiem punktiem sērijas trešajā spēlē izcēlās Dāvis Rozītis un Tailers Larsons.

„Valmiera/ORDO” šajā bronzas sērijas izjust zaudējuma rūgtumu vairs nevar atļauties, bet jau minētajā 2012./2013. gada sezonas LBL bronzas sērijā valmierieši atradās vēl sarežģītākā situācijā. Toreiz valmierieši sērijas gaitā atradās iedzinējos ar 0-2, bet trenera Vara Krūmiņa vadītā „BK Valmiera” nepadevās un, uzvarot piektajā - izšķirošajā spēlē, izcīnīja bronzas medaļas. Tajā sērijā par izteiktiem favorītiem tika uzskatīti lieliski nokomplektētais „Barons kvartāls”, bet valmieriešu rindās tajā sērijā nozīmīgas lomas spēlēja divi spēlētāji, kas arī šobrīd pārstāv „Valmiera/ORDO” krāsas – Jānis Kaufmanis un Raimonds Gabrāns. „Barons kvartāls” sastāvā no minētās sērijas ierindā palikuši pat trīs spēlētāji – komandas kapteinis Salvis Mētra, aizsargs Dāvis Zonne un viens no komandas tālākajiem rezervistiem Andris Epners, kā arī komandas galvenais treneris Mārtiņš Gulbis.

„OlyBet” Latvijas Basketbola līgas finālsērijā līdz kādas komandas četrām uzvarām savā starpā sacentīsies BK „Ventspils” un „VEF Rīga” komandas. Finālsērijas pirmais mačs noslēdzās ar „VEF Rīga” uzvaru (76:66), bet sērijas otrais mačs paredzēts jau šovakar, plkst.17.00 ventspilnieku laukumā. Spēles tiešraide kanālā LTV7.