It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Šovakar bronzas sērija atgriežas Valmierā

19-May-2017

Šovakar, 20.maijā „Valmiera/ORDO” ar spēli savā laukumā pret „Barons kvartāls” turpinās cīņu par „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļām. Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām un šobrīd sērijas rezultāts ir neizšķirts: 1-1. Sērijas trešās spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18.30.

„OlyBet” LBL bronzas sērijas otrajā spēlē, kura norisinājās ceturtdien, 18. maijā Daugavas sporta namā, „Valmiera/ORDO” neveiksmīgi aizvadīja spēles pirmo puslaiku. Pēc pirmajām spēles desmit minūtēm Uvja Helmaņa padotie atradās iedzinējos ar rezultātu 12:23, bet puslaika pārtraukumā devās pie vēl lielākiem mīnusiem -14 (32:46). Lai gan spēles trešo ceturtdaļu „Valmiera/ORDO” uzvarēja ar rezultātu 24:20, otrajā spēlē valmieriešiem no spēles pirmajā puslaikā iekrātajiem mīnusiem atspēlēties neizdevās. Mārtiņa Gulbja vadītais „Barons kvartāls” spēles ceturtajā ceturtdaļā droši kontrolēja notikumus laukumā, un pārspēja „Valmiera/ORDO” ar rezultātu (73:90). Metienu precizitātē, cīņā par atlēkušajām bumbām un rezultatīvajās piespēlēs nevienai no komandām bronzas sērijas otrajā cīņā nebija būtisks pārsvars, bet izšķiroša nozīme „Barons kvartāls” panākumā bija rezervistu pārliecinošajam sniegumam, kā arī nospiedošajai kļūdu attiecībai par sliktu viesiem (7 pret 16). Spēlētāji, kuri laukumā devās uz maiņu, guva par 18 punktiem vairāk kā „Barons kvartāls” sākuma sastāvs (54 pret 36), bet attiecībā pret „Valmiera/ORDO” rezervistiem šis pārsvars bija vēl izteiktāks (54:23).

„Valmiera/ORDO” sastāvā par otrās spēles rezultatīvāko spēlētāju kļuva centra spēlētājs Dors Fišers, kurš izcēlās ar 25 punktiem un 8 atlēkušajām bumbām. Aizsargs Jānis Kaufmanis guva 14 punktus, bet spēka uzbrucēja Ervīna Jonāta kontā 9 gūtie punkti un piecas atlēkušās bumbas. „Barons kvartāls” sastāvā lieliska spēle padevās Taileram Larsonam, kura kontā 30 gūtie punkti, 6 atlēkušās bumbas un četras rezultatīvās piespēles, bet otro spēli pēc kārtas valmieriešiem lielas problēmas sagādāja lietuviešu uzbrucēja Taura Jogelas apstādināšana, kurš vakardienas cīņā izcēlās ar 15 gūtajiem punktiem.

Atlikušajā bronzas sērijā valmieriešiem jācenšas izmantot sava laukuma priekšrocības, jo abas principiālās pretinieces spēles savā laukumā aizvada daudz veiksmīgāk kā spēles izbraukumā. „Valmiera/ORDO” „OlyBet” LBL izslēgšanas turnīrā savā laukumā tikuši pie četrām uzvarām piecās aizvadītajās cīņās, bet izbraukumā piedzīvojuši piecus zaudējumus tikpat aizvadītajos mačos. „Barons kvartāls” Daugavas sporta namā izslēgšanas turnīrā nav zaudējusi nevienu spēli (vienīgo pusfināla cīņu pret BK „Ventspils” aizvadīja Jelgavā), savukārt izbraukuma cīņās rīdzinieki izcīnījuši tikai vienu panākumu sešās aizvadītajās cīņās.