It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Par „Valmiera/ORDO” galveno treneri kļūst Kristaps Valters

14-Jul-2017

„OlyBet” Latvijas Basketbola līgas vienība „Valmiera/ORDO” vienojusies ar bijušo Latvijas izlases saspēles vadītāju Kristapu Valteru par galvenā trenera pienākumu veikšanu uz nākamajām trīs sezonām. Jau iepriekšējās divas sezonas Kristaps paralēli aktīvā spēlētāja gaitām strādāja kā jauno basketbolistu individuālais treneris, bet šobrīd 35 gadu vecumā viņš nolēmis noslēgt profesionālā basketbolista karjeru un turpinājumā pilnībā koncentrēties uz trenera darbu.

Kristaps Valters ir viens no visu laiku labākajiem latviešu saspēles vadītajiem, kurš savu profesionālo spēlētāja karjeru uzsāka 15 gadu vecumā, pārstāvot sava tēva Valda Valtera vadīto „Brocēni/LMT” komandu. Vēlāk viņš kā spēlētājs spēja izveidot solīdu karjeru Eiropā, vairāk kā desmit sezonas aizvadot dažādos Vācijas, Grieķijas, Itālijas, Krievijas, Spānijas un Turcijas augstāko līgu klubos. Latvijas vīriešu valstsvienības sastāvā Kristaps piedalījies četros Eiropas čempionātu finālturnīros un kopumā izlases rindās aizvadījis 87 spēles.

 „Valmiera/ORDO” galvenā trenera Kristapa Valtera komentārs: “Vēlos pateikties Valmieras klubam par doto iespēju vadīt komandu. Šis būs liels izaicinājums gan man pašam, gan klubam, tāpēc esmu gatavs virzīt savu komandu uz priekšu un strādāt ar pilnu atdevi, lai sasniegtu kluba uzstādītos mērķus.”

„Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžera Ojāra Meldera komentārs: “Esam gandarīti, ka Kristaps Valters savu galvenā trenera karjeru izvēlējies uzsākt tieši „Valmiera/ORDO”  komandā. Mūsu redzeslokā bija vairāki latviešu speciālisti, bet beigu beigās izšķīrāmies par labu Kristapa Valtera kandidatūrai. Kristaps ir jauns un ambiciozs treneris, kurš kā saspēles vadītājs savas karjeras laikā ir spēlējis spēcīgāko Eiropas līgu klubos, tai skaitā pie Eiropas augstākā līmeņa treneriem (Sito Alonso, Ergina Atamana, Čusa Mateo u.c), tāpēc ceram, ka šīs iegūtās zināšanas kā spēlētājs viņš spēs pārnest arī uz savu treneru karjeru un nodot, pirmkārt, jau mūsu vietējiem - jaunajiem spēlētājiem, kuriem nākamajā 2017./2018. gada sezonā paredzēta nozīmīga loma komandas panākumos. Lai mums kopīgi izdodas sasniegt izvirzītos mērķus!

„Valmiera/ORDO” gatavošanos jaunai 2017./2018. gada sezonai uzsāks augusta sākumā un šobrīd tai ir spēkā esoši līgumi ar centra spēlētāju Viktoru Iļjinu,  kā arī virkni U16 un U18 Latvijas izlašu kandidātiem – Ojāru Bērziņu, Dāvidu Vīksni, Edgaru Kaufmani, Raineru Kalniņu, Ņikitu Zadvorniju un Danielu Gersonu.