It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Ojāra Bērziņa tālmetiens atnes “Valmiera/ORDO” uzvaru pār “Betsafe/Liepāja”

08-Mar-2018

Vakar, 7.martā, „Valmiera/ORDO” „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēlē savā laukumā ar rezultātu 76:74 pārspēja “Betsafe/Liepāja” vienību. Rezultatīvākais spēlētājs “Valmiera/ORDO” sastāvā ar gūtajiem 30 punktiem bija Edmunds Elksnis, bet uzvaras metienu valmieriešiem 6 sekundes pirms spēles beigām realizēja Ojārs Bērziņš, kuram kopumā mačā 13 gūtie punkti.

Spēles sākums lielisks padevās viesiem, kuri jau nepilnās trīs spēlētajās minūtēs mājinieku grozus bija iekarojuši četras reizes (tostarp divreiz no tālās distances) un panākuši 5 punktu pārsvaru (5:10). Soli pa solim nelielos mīnusus valmieriešiem izdevās sadeldēt, vairākas reizes pietuvojoties līdz viena precīza metiena tiesai, bet ceturtdaļa noslēdzās ar Bērziņa “lay-up” metienu un līdzsvaru uz tablo (20:20).

Otrā ceturtdaļa iesākās ar ilgāku klusuma brīdi uzbrukumā no abām vienībām, bet tās rēķinu atklāja viesi ar Krastiņa diviem sekmīgiem soda metieniem spēles 11 minūtes izskaņā (20:22). Pretēji pirmajai ceturtdaļai, otrā ceturtdaļa kopumā aizritēja mazrezultatīvā cīņā ar nelielu iniciatīvu viesiem. Pēdējo reizi pirmajā puslaikā valmierieši rezultātu izlīdzināja 15 minūtē pēc Hāznera caurgājiena (26:26), bet puslaikā abas komandas devās pie piecu punktu pārsvara viesiem (30:35).

Ļoti apņēmīgi mājinieki iesāka otro puslaiku, pēc Elkšņa “lay-up” metiena un Miškas diviem “sodiņiem” samazinot deficītu līdz minimumam (34:35), bet vadību “Valmiera/ORDO” atguva spēles 23 minūtē, kad vēlreiz sekmīgs groza tuvumā bija Elksnis (38:37). Tieši caur kapteiņa Edmunda lielisko sniegumu pārliecību par saviem spēkiem ieguva arī pārējie komandas puiši un pirms noslēdzošajām desmit minūtēm valmieriešiem bija iekrāts četru punktu pārsvars (55:51).

Ceturtās ceturtdaļas sākums veiksmīgs bija mājiniekiem, kuri pēc Iļjina un Elkšņa (Edmunds precīzs bija pat divas reizes pēc kārtas) panāca lielāko pārsvaru vakardienas mačā +10 (61:51). Viesi no Liepājas nepadevās un ne vien sadeldēja iekrātos mīnusus, bet arī mača galotnē vairākas reizes izvirzījās vadībā (67:70, 70:72 un 72:74). Sešas sekundes līdz beigām savu aukstasinību nodemonstrēja “Valmiera/ORDO” jaunais saspēles vadītājs Ojārs Bērziņš (vispirms gan valmierieši kopīgām pūlēm izcīnīja bumbu uzbrukumā) realizējot uzvaras nesošo tālmetienu un atnesot laimīgu, bet pelnītu uzvaru mājiniekiem (76:74).

"Valmiera/ORDO" - "Betsafe/Liepāja" 76:74 (20:20, 10:15, 25:16, 21:23)

“Valmiera/ORDO”: Elksnis 30, Bērziņš 13, Hāzners 12, Iļjins 11 (14atl.b), Miška 7, Vīksne 3, Skuja, Hudins.