It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Bronzas sērijas otrajā spēlē „Valmiera/ORDO” viesosies Rīgā

17-May-2017

Rītvakar, 18.maijā „Valmiera/ORDO” ar izbraukuma spēli pret  „Barons kvartāls” turpinās cīņu par „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļām. Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām un šobrīd sērijas rezultāts ir 1-0 par labu „Valmiera/ORDO”. Spēles sākums Daugavas Sporta namā plkst.20.00, bet spēles tiešraidi no plkst.19.50 būs iespējams vērot Lattelecom TV kanālā Best4Sport TV.

„OlyBet” LBL bronzas sērijas pirmajā spēlē, kura norisinājās otrdien, 16. maijā Vidzemes Olimpiskajā centrā, „Valmiera/ORDO” izcīnīja uzvaru tikai pašā spēles galotnē (69:63). Spēles pirmais puslaiks mājinieku izpildījumā bija viens no neizteiksmīgākajiem šajā sezonā, turklāt „Valmiera/ORDO” pirmajā puslaikā guva tikai 21 punktu. Tik maz punktu valmierieši  šajā sezonā savā laukumā viena puslaika ietvaros vēl nebija iemetuši. Acīmredzot pirms izšķirošajām spēles divdesmit minūtēm „Valmiera/ORDO” galvenajam trenerim Uvim Helmanim izdevās atrast pareizos vārdus, lai noskaņotu savus padotos uz kārtīgu cīņu spēles atlikušajā daļā un, demonstrējot jau pavisam citu kvalitātes basketbolu, valmierieši spēles pēdējās 13 minūtēs parādīja cīnītāja raksturu un atspēlējās no 15 punktu deficīta. Otrajā puslaikā „Valmiera/ORDO” bija atguvusi ierasto rezultativitāti savā laukumā (48 gūtie punkti) un otro puslaiku kopumā uzvarēja ar rezultātu 48:30. Valmierieši pirmajā bronzas sērijas spēlē bija pārāki cīņā zem groziem (38 pret 34) un lietderīgāk darbojās komandas interesēs, par ko liecina rezultatīvo piespēļu attiecība par labu mājiniekiem (20 pret 12), savukārt „Barons kvartāls” pieļāva par piecām kļūdām mazāk kā mājinieki (11 pret 16), kā arī precīzāk izpildīja metienus no divpunktu zonas (21/48 44% pret 16/41 39%).

 „Valmiera/ORDO” sastāvā par pirmās spēles rezultatīvāko spēlētāju kļuva komandas kapteinis Artūrs Bērziņš, kurš izcēlās ar 14 punktiem un spēles galotnē realizēja divus svarīgus tālmetienus. Ierasti produktīva spēle „Valmiera/ORDO” amerikāņu centra spēlētājam Doram Fišeram, kura kontā 13 punkti, 15 atlēkušās bumbas un trīs bloķētie metieni, savukārt komandas pamata saspēles vadītājs Damjērs Pits spēli pabeidza ar 13 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Vēl desmit punktu robežu mājinieku rindās vakardienas spēlē sasniedza Ervīns Jonāts, kura kontā 11 punkti un 5 atlēkušās bumbas.

„Barons kvartāls” sastāvā ar 22 punktiem rezultatīvākais pirmajā bronzas spēlē bija lietuviešu leģionārs Tauras Jogela, kura kontā arī trīs pārtvertās bumbas un 10 pretinieku izprovocētās piezīmes. Rezultatīvākajam spēlētājam līdzšinējās astoņās „OlyBet” LBL cīņās „Barons kvartāls” sastāvā (16.8p), amerikāņu aizsargam Taileram Larsonam, vakardienas mačā 11 gūtie punkti, kuri gan gūti ar ļoti zemu metienu precizitāti (no spēles 5/18). Tuvu double-double rādītājam bija pērnās sezonas LBL čempions valmieriešu sastāvā Dāvis Rozītis, kurš pirmo bronzas sērijas spēli pabeidza ar 10 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām.

 „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas finālsērijā līdz kādas komandas četrām uzvarām savā starpā sacentīsies BK „Ventspils” un „VEF Rīga” komandas. Finālsērijas pirmais mačs paredzēts piektdien, plkst.19.40 ventspilnieku laukumā.