It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

BBL nosauc regulārās sezonas individuālo balvu ieguvējus, Viktors Iļjins labākais cīņā par atlēkušajām bumbām

05-Mar-2018

Šodien, 5.martā, Baltijas Basketbola līgas vadība nosauca regulārās sezonas individuālo balvu ieguvējus sekojošās kategorijās- vidēji spēlē gūtajos punktus, cīņā par atlēkušajām bumbām, kā arī izdarītajās rezultatīvās piespēlēs. Starp trīs galvenajiem laureātiem ir arī “Valmiera/ORDO” centra spēlētājs Viktors Iļjins, kurš ar vidēji spēlē izcīnītajām 11.0 atlēkušajām bumbām, saņems balvu kā labākais BBL regulārās sezonas cīnītājs zem groziem!

 

Viktors Iļjins aizvadīja statistiski spilgtu Baltijas Basketbola līgas regulāro sezonu. Viņš bijis labākais BBL regulārajā sezonā cīņā gan par atlēkušajām bumbām (11.0), gan ierindojās dalītā pirmajā vietā blokos (2.0). Tāpat Viktors bija piektajā vietā pēc efektivitātes rādītāja (19.0) un spēlētājs, kurš regulārajā sezonā visvairāk reizes mačus noslēdza ar “double-double” rādītājiem (tas valmieriešu centram izdevās 7 no 11 aizvadītajām spēlēm). Kopumā 2017./2018. gada Baltijas Basketbola līgas sezonā Viktors piedalījās 11 spēlēs un papildus jau minētajai statistikai vidēji spēlē izcēlās ar 14.0 gūtajiem punktiem. Sezonas produktīvāko maču Viktors aizvadīja pret “Kalev/TLU”, kurā viņš guva 19 punktus un izcīnīja 20 atlēkušās bumbas.

 

Iepriekš līdzīgu atzinību 2007./2008. gada sezonā, pārstāvot “Valmiera-Lāčplēša alus” vienību bija izpelnījies tagadējais Eirolīgas kluba Anadolu “Efes” un Serbijas izlases centra spēlētājs Vladimirs Štimacs, kurš tāpat kā Viktors bija regulārās sezonas labākais cīnītājs zem groziem (11.0atl.b), papildus tam tiekot atzīts arī par regulārā turnīra MVP.

 

Par 2017./2018. gada BBL regulāras sezonas labāko punktu guvēju kļuva baltkrievu vienības “Tsmoki-Minsk” uzbrucējs Jauheni Beliankau (18.4p), bet labākais rezultatīvajās piespēlēs bija Šauļu komandas aizsargs Donāts Sabeckis (6.7rez.p).

 

Kopumā Valmieras basketbola klubā Viktors aizvada jau septīto sezonu un savas spēlētāja karjeras laikā viņš tikai divas sezonas pavadijis ārpus Valmieras. 2013./2014. gada sezonā viņš pārstāvēja “VEF Rīga” komandas krāsas, bet iepriekšējo 2016./2017. gada sezonu viņš aizvadīja jūrmalnieku rindās.

Foto: Edgars Vaivads