It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Startē projekta “Spēlē kopā ar “Valmiera/ORDO” trešā sezona

21-Nov-2017

Otrdien, 21.novembrī ar viesošanos Valmieras sākumskolā tika uzsākta projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” trešā sezona. Sociālajā projektā basketbolisti viesosies Valmieras un Vidzemes reģiona skolās, kur aizvadīs sporta stundas kopā ar pirmo klašu skolēniem. 

 

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.  Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un kopumā divu sezonu laikā kluba spēlētāji novadījuši vairāk kā divdesmit nodarbību dažādās Valmieras un Vidzemes skolās. Tāpat kā “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” iepriekšējā sezonā, arī šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties, vismaz, sešās skolās.

 

Projekta pirmajā reizē “Valmiera/ORDO” spēlētāji Ojārs Bērziņš, Jānis Kāposts un Niks Jansons apciemoja Valmieras sākumskolas pirmklasniekus un kopā ar tiem aizvadīja divas sporta nodarbības, kurā novērtēja, cik lielā mērā pirmklasnieki ir pazīstami ar basketbola elementiem. Tāpat skolēniem bija iespēja iztaujāt spēlētājus par basketbolu un pārbaudīt basketbolistu enerģiju un izturību.

 

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  

Foto: Edgars Vaivads