It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Ar viesošanos Mazsalacas vidusskolā noslēdzas projekta “Spēlē kopā ar “Valmiera/ORDO” trešā sezona

03-Apr-2018

Otrdien, 3.aprīlī, “Valmiera/ORDO” spēlētāji Ojārs Bērziņš un Dāvids Vīksne, projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Mazsalacas vidusskolā, kur kopā ar pirmklasniekiem aizvadīja sporta nodarbību.

Īpaši patīkama šī ciemošanās Mazsalacā izvērtās “Valmiera/ORDO” saspēles vadītājam Ojāram Bērziņam, kurš šajā skolā uzsāka savas mācību gaitas, bet sporta nodarbības laikā viņš satika savu pirmo treneri basketbolā- Zinti Liepu. Kā jau nodarbībā ierasts, bija gan vingrinājumi ar basketbola elementiem, kā arī stafetes un pati basketbola spēle. Paldies Mazsalacas vidusskolai par jauko uzņemšanu!

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un kopumā nepilnu trīs sezonu laikā kluba spēlētāji novadījuši vairāk kā divdesmit nodarbību dažādās Valmieras un Vidzemes skolās. Šosezon basketbolisti viesojās sākumskolu pirmajās klasēs, vadīja sporta stundas, sportoja kopā ar bērniem un atbildēja uz tiem interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilga visu sezonu un tā ietvaros kluba basketbolisti viesojās sešās skolās- Valmieras sākumskolā, Valmieras Viesturu vidusskolā, Valmieras Pārgaujas sākumskolā, Valmieras 5. vidusskolā, Kocēnu pamatskolā un, visbeidzot, Mazsalacas vidusskolā. 

Projektu visas sezonas garumā atbalstīja un sportotājiem enerģiju dāvāja “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvināja iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  

Foto: Edgars Vaivads