It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

1. oktobrī Valmierā LBL sezonas atklāšana

26-Sep-2014
Trešdien, 1. oktobrī Valmierā notiks "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas 2014./2015. gada sezonas atklāšana. Mājinieki "BK Valmiera" savā laukumā uzņems pērnās sezonas bronzas medaļniekus BK "Jēkabpils".
1. oktobrī LBL tiks aizvadītas četras spēles, bet par centrālo dueli un sezonas oficiālo atklāšanas maču izvēlēta tieši spēle starp "BK Valmiera" un BK "Jēkabpils". Uzrunu pirms spēles teiks Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, kā arī notiks īpašas sezonas atklāšanas spēles aktivitātes.
Starpsezonā pārmaiņas piedzīvojis "BK Valmiera" sastāvs. Treneru korpusu veido Valmieras basketbola audzēkņi Gatis Melderis un Sandis Amoliņš. No aizvadītās sezonas sastāvā turpinās spēlēt Kristaps Dārgais (jaunievēlētais komandas kapteinis), Mārcis Vītols, Māris Ziediņš un Edmunds Elksnis. Valmierā no "VEF Rīga" atgriezies centra spēlētājs Viktors Iļjins, kurš kopā ar cēsnieku Dāvi Rozīti (uzsāks profesionāļa karjeru Eiropā pēc studiju noslēgšanas Amerikā) veidos garāko LBL centra spēlētāju duetu. Tāpat Vidzemes komandas sastāvu papildinājuši divi Cēsu basketbola audzēkņi Mārtiņš Vīņauds un Matīs Rudmiezis, kuri iepriekšējās sezonas pavadīja "BA Turība" komandā. Vērtīgs komandas papildinājums ir atlētiskais uzbrucējs Kārlis Apsītis, kurš pagājušajā sezonā pārstāvēja "Barons kvartāls". No jauniešu sistēmas lielajai komandai piesaistīts Raitis Freibergs.
"BK Valmiera" galvenais treneris Gatis Melderis: "Jaunajai sezonai gatavojamies ar pozitīvām emocijām. Domāju, ka līdzjutēji varēs redzēt un just ļoti labu komandas garu. Koncentrēsimies uz komandas spēli. Protams, kā vienmēr būs kāpumi un kritumi, bet mūsu mērķis ir demonstrēt saturīgu komandas sniegumu."
Spēle 1. oktobrī sāksies plkst. 18:30 Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā Rīgas ielā 91.  Ieejas biļešu cena 2€ pieaugušajiem un 1€ skolniekiem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti, uzrādot derīgu apliecību. Biļetes iespējams iegādāties Vidzemes Olimpiskā centra kasē.