It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Marta notikumi Valmieras jaunatnes basketbolā

05-Apr-2018

4.aprīlī, pirms “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēles pret “Valka/Valga” sveicām aizvadītā mēneša labākos Valmieras jaunatnes sistēmas basketbolistus. Par marta labākajiem atzīti sekojoši spēlētāji-  Kārlis Lauberts (U12), Ralfs Leitis (U13) Toms Maskavičs (U13), Kristers Krūmiņš (U15), Vadims Vačiļa (U16).

Valmieras Bērnu Sporta skolas (VBSS) un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotās jaunatnes sistēmas puišu komandas decembrī dažādiem panākumiem aizvadīja kārtējās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulārā čempionāta spēles, kā arī piedalījās Austrumeiropas basketbola līgas (EYBL) un Baltijas Bērnu Basketbola līgas turnīros (BBBL).

Pēc veiksmīgā starta “Baltais kauss” pirmajos divos posmos oktobra beigās un janvāra sākumā, Evas un Alvila Kaufmaņu vadītās U10 un U11 komandas martā piedalījās “Baltais kauss” 3. posmā, attiecīgi, Siguldā un Madonā. U10 vecuma grupas A komanda izcīnīja divas uzvaras divos mačos, bet B komanda izcīnīja tikpat uzvaru 3 spēles. U11 komanda trešajā posmā izcīnīja vienu panākumu divos mačos. Izšķirošie notikumi šajās vecuma grupās norisināsies no 1.-4. jūnijam Rīgā. U11 komanda 10. un 11. martā ar labiem panākumiem piedalījās kārtējā Baltijas Bērnu Basketbola līgas (BBBL) posmā Ķeizarmežā, piecos mačos izcīnot trīs uzvaras. Ojāra Meldera vadītā U12 komanda martā LJBL turnīrā visās četrās spēlēs piedzīvoja zaudējumus, savukārt tā paša trenera vadītā U13 komanda grupā par 1.-5. vietu izcīnīja 5 uzvaras 8 spēlēs.  U13 komanda martā piedalījās arī BBBL posmā Rīgā, kur piecās spēles izcīnīja 3 panākumus, bet starptautsikajā turnīrā Minskā tā izcīnīja piekto vietu 16 komandu konkurencē.

 

Roberta Zeiles vadītā U14 komanda martā LJBL čempionātā aizvadīja divas cīņas, panākumu gūstot abās no tām un jau tagad skaidrs, ka tā pavasarī cīnīsies par LJBL godalgām. U14 komanda marta beigās piedalījās arī kārtējā (EYBL) posmā Rīgā, piecās spēlēs izcīnot 3 uzvaras un nodrošinot vietu superfinālā, kurš aprīļa beigās norisināsies Polijā. Tā paša vadītā trenera U17 komanda martā nevienā no turnīriem spēles neaizvadīja. Edgara Kuka vadītās U15 un 16 komandas startē Nacionālajā līgā (2 divīzija), un abas komandas turpina cīņu par pretendēšanu uz iekļūšanu augstākajā divīzijā nākamajā sezonā. U15 komandai martā piecas uzvaras septiņās spēlēs, bet U16 komandai trīs uzvaras tikpat aizvadītajās cīņās. Veiksmīgi sezonu turpina Alvila Kaufmaņa vadītā U19 puišu komanda, kas šobrīd ar 21 uzvarām 24 mačos atrodas turnīra tabulas trešajā vietā, bet martā tā aizvadīja četrus mačus, visos gūstot arī uzvaras.

 

“Valmiera/ORDO” katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlas labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos.

Foto: Edgars Vaivads