It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

“Valmiera/ORDO” apbalvo jaunatnes sistēmas spēlētājus – U16 un U18 izlašu pārstāvjus

09-Jan-2017
Valmieras Bērnu Sporta skolas (VBSS) un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotās jaunatnes sistēmas puišu komandas decembrī ir aizvadījušas VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulārā čempionāta spēles, kā arī startējušas Eiropas Jaunatnes Basketbola līgas  (EYBL) posmā Valmierā un citos turnīros. Par decembra labākajiem spēlētājiem Valmieras jaunatnes basketbolā atzīti Latvijas U-16 un U-18 izlašu pārstāvji.

VEF LJBL regulārajā turnīrā decembrī U-19 komandai visās 3 spēlēs, vēl pie tam – izbraukumos, izcīnītas uzvaras. Abās decembra spēlēs uzvaras arī U-17 komandai, savukārt  2.divīzijā spēlējošā U-15 komanda spējusi dominēt visās trīs spēlēs decembrī. U-16 komanda četrās spēlēs uzvaras un zaudējumus dalījusi uz pusēm. U-14 komanda piekāpusies pretiniekiem vienā no trim decembrī aizvadītajām spēlēm, bet U-13 komanda var pievienoties vairākumam Valmieras jaunatnes sistēmas grupu, decembrī atzīmējoties ar uzvarām visās četrās aizvadītajās spēlēs. Visvairāk spēļu VEF LJBL turnīrā decembrī aizvadījusi U-12 komanda, kas atzīmējusi uzvaras četrās no septiņām spēlēm. Rezumējot, droši var teikt, ka Valmieras jaunatnes basketbolā visās grupās decembrī dominē uzvaras. 

No 1.līdz 4.decembrim Valmierā norisinājās Eiropas Jaunatnes Basketbola līgas  (EYBL) posms Junioru grupā. Valmieras komanda Sanda Amoliņa vadībā šo posmu noslēdza ar 3 uzvarām un 2 zaudējumiem, kopvērtējumā ierindojoties 5.vietā. Valmieras U-12 komanda (2005.g.v.) Ojāra Meldera vadībā decembra beigās devās uz starptautisku turnīru Tallinā, kur 6 komandu konkurencē Tallinas Ziemassvētku kausa izcīņā parādīja savu meistarību un cīņassparu, izcīnot 1.vietu.  

Valmiera var lepoties ar savu jauno basketbolistu panākumiem un plašāko pārstāvniecību izlasēs – no Valmieras uz divu vecumgrupu izlašu treniņnometnēm decembra beigās devās 6 spēlētāji, kas, kopā ar Valmieras basketbola audzēkni Anriju Mišku, tika iekļauti izlašu sastāvā un janvāra sākumā startēja Baltijas jūras kausa izcīņā. U-16 izlasē trenējās Ojārs Alekss Bērziņš, Daniels Gersons un Jānis Kāposts, bet U-18 izlasē, ko vada “Valmiera/ORDO” galvenais treneris Uvis Helmanis, trenējās Edgars Kaufmanis, Rainers Kalniņš un Dāvids Vīksne. Šie puiši tika atzīti par decembra mēneša labākajiem spēlētājiem Valmieras jaunatnes basketbolā.