It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

„Valmiera/ORDO” apbalvo jaunās sezonas sākuma labākos spēlētājus jaunatnes sistēmā

09-Nov-2016
„Valmiera/ORDO” sistēmā 2016./2017.gada sezonā startē komandas dažādos līmeņos un turnīros – sākot ar jaunatnes sistēmu, līdz pat profesionālajām komandām. Jau otro sezonu „Valmiera/ORDO” sistēmā trenera Alvila Kaufmaņa vadībā startē Jaunās sieviešu basketbola līgas komanda, ilggadējs Valmieras spēlētājs Sandis Amoliņš vada LBL2 turnīrā spēlējošo „Valmiera/ORDO -2” komandu un sadarbībā ar Valmieras Bērnu Sporta skolu (VBSS) veidotajā jaunatnes sistēmā spēlē bērni un jaunieši dažādās vecumgrupās no 7 gadu vecuma. 

VBSS un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotajā jaunatnes sistēmā puišu komandas 3 vecumgrupās (U-19, U-17, U-16) startē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (VEF LJBL) 1. divīzijā, bet 2 grupas (U-15, U-14) startē 2.divīzijā. U-13 un U-12 vecumgrupas divīzijās vēl nedalās, savukārt Valmieras jaunie basketbolisti jaunākajās vecumgrupās (U-10 un U-11) startē “Kāruma kauss” sacensībās.

 VEF LJBL regulārajā turnīrā sezonas garumā pēc 2 apļu sistēmas jāizspēlē 2 spēles ar katru komandu, vienu spēli aizvadot izbraukumā un vienu – savā laukumā. Sezonas ievadā visās vecumgrupās jau aizvadītas pirmās spēles. Īpaši izcēlušās jaunākās grupas - U-12 un U-13, kurās valmieriešiem sezonas sākumā visās spēlēs gūtas tikai uzvaras. Valmieras basketbola jaunatnes sistēmas komandas šosezon turpina startēt arī Eiropas Jaunatnes Basketbola līgā (EYBL), Junioru un U-17 grupā. EYBL sezonas sākumā jau notikušas sacensības Rīgā, kur abām Valmieras komandām pirmo sacensību noslēgumā vienāda bilance - 5 spēlēs 2 uzvaras un 3 zaudējumi. 

“Valmiera/ORDO” turpmāk katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlēsies labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos. Par oktobra labākajiem spēlētājiem jaunatnes sistēmā ir atzīti: Mārcis Kočkeris (U-10), Ričards Liberts (U-12), Roberts Vēveris (U-13), Kristers Krūmiņš (U - 15) un Bogdans Raiļans (U-19). Mārcis Kočkeris izcēlies ar labiem rezultātiem “Kāruma kauss” sacensībās, bet Ričards Liberts ir savas grupas rezultatīvākais spēlētājs un komandas līderis. Roberts Vēveris kā savas komandas līderis ir palīdzējis komandai gūt pārliecinošas uzvaras Baltijas kausā. Kristers Krūmiņš treneru vērtējumā ir uzrādījis lielisku progresu jau sezonas sākumā, kā arī savā grupā izcēlies ar rezultativitāti, savukārt Bogdanu Raiļanu treneri ir novērtējuši kā spēlētāju, kura atrašanās laukumā dod drošības sajūtu visai komandai un veicina tās spēles kvalitāti. 

Foto no kreisās: Roberts Vēveris, Ričards Liberts, Mārcis Kočkeris, Kristers Krūmiņš un Bogdans Raiļans. 2.rindā „Valmiera/ORDO” spēlētājs Haralds Kārlis.