It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Novembra notikumi Valmieras jaunatnes basketbolā

12-Dec-2016

Valmieras Bērnu Sporta skolas (VBSS) un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotās jaunatnes sistēmas puišu komandas novembrī ir koncentrējušas visus spēkus uz VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulāro čempionātu, jo citos turnīros spēles pagājušajā mēnesī nav notikušas.

U-19 komanda novembrī uzvaras un zaudējumus dalījusi uz pusēm, savukārt U-17 komanda četrās spēlēs piekāpusies tikai “Rīga/DSN U-17V’’ komandai. U-15 komanda abās aizvadītajās spēlēs guvusi uzvaras, bet U-16 komandai novembris kalpos kā laba motivācija decembra spēlēm, jo piedzīvoti divi zaudējumi. U-14 komanda guvusi vienu uzvaru un divās spēlēs piekāpusies pretiniekiem, bet abus zaudējumus izteicis vien viena metiena pārākums pretiniekiem, kas arī kalpos kā laba motivācija turpmākajām spēlēm. U-13 komanda novembrī pārliecinoši uzvarējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs, savukārt U-12 komandai pie šāda uzvaru skaita pieredzē arī 3 zaudējumi.

“Valmiera/ORDO” katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlas labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos. Par novembra labākajiem spēlētājiem jaunatnes sistēmā ir atzīti: Tomass Rozenbergs (U-15), Matīss Vergins (U-13), Markuss Zariņš (U-12), Markuss Lācis un Gustavs Eglītis.

Apsveicam Valmieras jaunatnes basketbola novembra mēneša labākos spēlētājus un novēlam turpināt gūt panākumus, attīstīties un pilnveidoties arī turpmāk!