It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Janvāra notikumi Valmieras jaunatnes basketbolā

08-Feb-2018

Vakar, 7.februārī, pirms “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēles pret “VEF Rīga” sveicām aizvadītā mēneša labākos Valmieras jaunatnes sistēmas basketbolistus. Par janvāra labākiem atzīti sekojoši spēlētāji- Gunārs Freimanis (U12), Ričards Nils Liberts (U13) Renārs Ikaunieks (U13), Artūrs Garaissils (U16), Roberts Plotnieks (U16), savukārt pēc konsultēšanās ar treneriem šomēnes specbalvu piešķīrām arī U12 vecuma basketbolistei- Madarai Katei Pētersonei! Apsveicam!

 

Valmieras Bērnu Sporta skolas (VBSS) un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotās jaunatnes sistēmas puišu komandas decembrī dažādiem panākumiem aizvadīja kārtējās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulārā čempionāta spēles, kā arī piedalījās Austrumeiropas basketbola līgas (EYBL)  

Pēc veiksmīgā starta “Mini kausa” pirmajā posmā oktobra beigās (kopā 4 uzvaras 5 aizvadītajos mačos), Evas un Alvila Kaufmaņu vadītās U10 un U11 komandas janvāra sākumā piedalījās arī “Mini kausa” otrajā posmā. U10 grupā Ogrē Valmiera tika pārstāvēta ar divām komandām, kuras četrās spēlēs izcīnīja divus panākumus, savukārt U11 komanda Rugājos izcīnīja divus panākumus divās spēlēs. Ojāra Meldera vadītā U12 komanda janvārī LJBL turnīrā astoņās spēlēs izcīnīja četrus panākumus un šobrīd cīnās grupā par 6. – 10. vietu, savukārt U13 komanda janvārī spēkojās Rīgā, Teikas vidusskolā, kur septiņās spēles izcīnīja piecus panākumus un sezonas turpinājumā cīnīsies par LJBL godalgām.  

Roberta Zeiles vadītās U14 un U17 komandas savu vecuma grupu LJBL superlīgas čempionātos pēdējos mačus aizvadīja decembra beigās, bet sezonas turpinājums gaidāms ar spēlēm februārī.  U14 komanda janvāra beigās piedalījās Tallinā notiekošajā EYBL posmā, kur piecās spēlēs izcīnīja četras uzvaras un šobrīd līgas kopvērtējumā tā ar astoņām uzvarām desmit mačos ieņem trešo vietu. Edgara Kuka vadītās U15 un 16 komandas startē Nacionālajā līgā (2 divīzija), no kurām U15 komanda janvārī aizvadīja vienu spēli, savā laukumā piekāpjoties “BS/Rīga” vienībai, savukārt U16 komanda nākamās spēles LJBL čempionātā aizvadīs februārī. Tā paša vadītā trenera U16 komanda februāra sākumā arī piedalīsies otrajā Baltijas Basketbola līgas posmā Ķeizarmežā. Veiksmīgi sezonu turpina Alvila Kaufmaņa vadītā U19 puišu komanda, kas šobrīd ar 13 uzvarām 15 mačos atrodas turnīra tabulas otrajā vietā, bet janvārī tā aizvadīja vienu maču, kurā savā laukumā ar rezultātu 90:54 pārspēja BJBS “Rīga/Pārdaugava” vienaudžus. Trīs spēlētāji, kuri atrodas šīs komandas pieteikumā arī LJBL turnīram (Anrijs Miška, Valters Vēveris un Dāvids Vīksne) janvāra sākumā pārstāvēja Latvijas U18 izlasi Baltijas jūras kausa izcīņā Tallinā, kurā tā visās trīs spēles izcīnīja uzvaras, bet Valmieras sporta skolas pārstāvji bija starp izlases līderiem (Vēveris tika atzīts par turnīra MVP).  

“Valmiera/ORDO” katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlas labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos. 

Foto: Edgars Vaivads