It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Jaunumi

Februāra notikumi Valmieras jaunatnes basketbolā

09-Mar-2018

7.martā, pirms “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēles pret “Betsafe/Liepāja” sveicām aizvadītā mēneša labākos Valmieras jaunatnes sistēmas basketbolistus. Par februāra labākajiem atzīti sekojoši spēlētāji- Rolands Rozītis (U10), Mārtiņš Cinglers (U11) Emīls Račiks (U12), Artūrs Kukurs (U13), Markuss Zvīnis (U13).

 

Valmieras Bērnu Sporta skolas (VBSS) un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotās jaunatnes sistēmas puišu komandas decembrī dažādiem panākumiem aizvadīja kārtējās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulārā čempionāta spēles, kā arī piedalījās Austrumeiropas basketbola līgas (EYBL) un Baltijas Bērnu Basketbola līgas turnīros (BBBL).

 

Pēc veiksmīgā starta “Mini kausa” pirmajos divos posmos oktobra beigās un janvāra sākumā, Evas un Alvila Kaufmaņu vadītās U10 un U11 komandas februārī koncentrējās uz kvalitatīvu treniņu darbu, lai sagatavotos nākamajiem mačiem “Mini kausa” un Baltijas Bērnu Basketbola līgas (BBBL) turnīros. Ojāra Meldera vadītā U12 komanda februārī LJBL turnīrā trijās spēlēs izcīnīja trīs panākumus, savukārt tā paša trenera vadītā U13 komanda februārī LJBL spēles neaizvadīja, toties piedalījās BBBL posmā Rīgā, kur piecās spēles izcīnīja 3 panākums. Par posma vērtīgāko spēlētāju valmieriešu sastāva tika atzīts Markuss Zvīnis, bet izšķirošie mači U12 un U13 komandām LJBL un BBBL turnīros gaidāmi pavasarī. 

Roberta Zeiles vadītās U14 un U17 komandas savu vecuma grupu LJBL superlīgas čempionātos startējušas ar mainīgiem panākumiem. U14 komanda februārī LJBL čempionātā aizvadīja divas cīņas, panākumu gūstot vienā no tām un turnīra tabulā ar 10 uzvarām 13 spēlēs saglabājot vietu labāko komandu trijniekā, savukārt U17 komanda piecos mačos tika pie viena panākuma, tādējādi aizvien vairāk attālinoties no izslēgšanas spēļu zonas (3 uzvaras 15 spēlēs un 10.vieta 11 komandu konkurencē). Edgara Kuka vadītās U15 un 16 komandas startē Nacionālajā līgā (2 divīzija), un abas komandas februārī aizvadīja pa vienai spēlei, tajās tiekot pie vērtīgiem panākumiem. Tā paša trenera vadītā U16 komanda februāra sākumā piedalījās BBBL posmā Ķeizarmežā piecos mačos izcīnot vienu panākumu. Veiksmīgi sezonu turpina Alvila Kaufmaņa vadītā U19 puišu komanda, kas šobrīd ar 13 uzvarām 15 mačos atrodas turnīra tabulas otrajā vietā, bet februārī tā aizvadīja četrus mačus, uzvaras gūstot trijos no tiem. Treneru Alvila Kaufmaņa un Roberta Zeiles vadītā U20 komanda no 23.-25. februārim ļoti veiksmīgi aizvadīja EYBL posmu Valmierā, gūstot uzvaras visās piecās spēlēs un iegūstot ceļazīmi uz Final Four turnīru, kurš aprīļa beigās norisināsies Gruzijas pilsētā Tbilisi. Par Valmieras posma MVP tika kronēts Valters Vēveris.

“Valmiera/ORDO” katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlas labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos.

 

Foto: Edgars Vaivads