It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Aktieri

„Valmiera/ORDO” mājas spēlēs skatītājus priecē oriģināli pirmsspēļu šovi, kuri top sadarbībā ar Valmieras drāmas teātra aktieriem – Aigaru Apini un Rihardu Jakovelu.

Talismans foto 1
Aigars Apinis

Par Aigaru apgalvo: “Aigars ir robežu pārkāpējs un pārbīdītājs. Viņā joprojām spēcīgi jūtama pirmā teātra profesija, režisors..”, un to varam novērot “Valmiera/ORDO” mājas spēlēs, gan spēļu pieteikumos, gan līdzjutējiem domāto aktivitāšu vadīšanas laikā. Aigars Apinis ir ieguvis Valmieras drāmas teātra balvu nominācijā "Labākais aktieris" divas reizes - 2010./2011.gada un 2013./ 2014.gada sezonās, kā arī Latvijas Nacionālā filmu festivāla "Lielais Kristaps 2012" balvu "Labākais aktieris otrā plāna lomā".

Talismans foto 1
Rihards Jakovels

Riharda Jakovela mīlestība pret basketbolu ir acīmredzama gan spēļu pieteikumu vadīšanas laikā, gan pašam kādu reizi uzspēlējot. Rihards ir ieguvis 2013./ 2014.gada sezonas Valmieras drāmas teātra balvu nominācijā "Labākais aktieris" un burtiski satricinājis skatītājus ar savu monoizrādi “Bask@bols.lv”, kuru atzinīgi novērtē arī spēlētāji.