It appears that your JavaScript is turned off. To experience this website with all of its features please turn JavaScript back on!

Menu

Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO

 

Sākas projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” trešā sezona!

Otrdien, 21.novembrī ar viesošanos Valmieras sākumskolā tika uzsākta projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” trešā sezona. Sociālajā projektā basketbolisti viesosies Valmieras un Vidzemes reģiona skolās, kur aizvadīs sporta stundas kopā ar pirmo klašu skolēniem.

Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un kopumā divu sezonu laikā kluba spēlētāji novadījuši vairāk kā divdesmit nodarbību dažādās Valmieras un Vidzemes skolās. Tāpat kā “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” iepriekšējā sezonā, arī šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties, vismaz, sešās skolās.

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem!), tādēļ pēc aktīvas sportošanas "Valmiera/ORDO" dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  
 
Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un basketbolu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.